Ba+a to autorska działalność założona przez Architekta Arkadiusza Bojanowskiego, członka Izby Architektów Rzeczpospolitej. Ba+a skupia projektantów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z różnorodnymi obiektami oraz wnętrzami jak np.: budynki mieszkalne, użyteczności publicznej, usługowe, handlowe oraz przemysłowe.

   Doświadczenie zdobyte podczas pracy zawodowej w dużych, polskich oraz niemieckich biurach pozwala nam skutecznie realizować różnorodne tematy. Chętnie podejmujemy się projektowania dużych, złożonych funkcjonalnie obiektów, jak i małych domów jednorodzinnych. Nasza oferta to również projektowanie wnętrz, fotorealistyczne wizualizacje oraz grafika użytkowa.

   Zakres naszych usług obejmuje projektowanie architektoniczno-budowlane na każdym etapie inwestycji. Przeprowadzamy inwentaryzacje obiektów, wstępne analizy i koncepcje, opracowujemy pełnobranżowe projekty budowlane i wykonawcze oraz dbamy o jakość wykonania realizacji. Pomagamy lub całkowicie odciążamy inwestora od trudów przeprowadzenia wszystkich niezbędnych procesów administracyjnych wymaganych do realizacji inwestycji.

   W trakcie prac projektowych główny nacisk kładziemy na spełnienie indywidualnych wymagań funkcjonalno-kosztorysowych każdego inwestora. Chętnie doradzamy i dzielimy się naszym doświadczeniem. Nie obawiamy się tematów ograniczonych terenowo, formalno-prawnie lub finansowo. W naszej pracy kierujemy się zasadą, iż każdy projekt powinien być wykonany przyszłościowo, a sytuacje nie do rozwiązania zwyczajnie nie istnieją.

   NAJWAŻNIEJSZE TEMETY REALIZOWANE PRZY UDZIALE NASZYCH PROJEKTANTÓW: